ویژگی های جک پارکینگی بلانکو BLANCO
جک بلانکو

ویژگی های جک پارکینگی بلانکو BLANCO

جک پارکینگی بلانکو با نام تجاری زئوس معرفی و به بازار عرضه شد. کیفیت و قدرت بسیار بالای این جک پارکینگی BLANKO موجب شده تا این مدل جک درب پارکینگ یکی از پر فروش ترین محصولات کمپانی بلانکو شود.

جک درب اتوماتیک بلانکو که به تازگی وارد بازار درب اتوماتیک شده، مخصوص دربهای لولایی بوده و تحت لیسانس کمپانی blanco اسپانیا در کشور چین تولید شده و توسط یکی از شرکتهای معتبر این صنف وارد ایران شده می شود. این محصول جزو جک های لولایی قدرتمند بازار ایران است که با توجه به آن که مدت زیادی از ورود آن به بازار نمی گذرد، سهم خوبی از بازار را به خود اختصاص داده است. کمپانی بلانکو به علت تلاش در ارائه محصولات بی عیب و نقص در بازار جهانی، از تیم تحقیق و توسعه مجربی جهت به روز رسانی سیستمهای خود استفاده می کند. نتیجه این امر را می توان در به روز رسانی ورژن های برد درب اتوماتیک، ورژن های نرم افزاری، ریدرهای برد بلند و کلیه محصولات آن به وضوح دید و لمس کرد. این نکات ذکر شده خود باعث این موضوع می شود که متوجه شویم کمپانی بلانکو رفته رفته در حال اثبات نام خود در بازار فروش جک پارکینگی می باشد.

تنوع در محصولات جک پارکینگی BLANKO

جک پارکینگی بلانکو مدت زمان کمی است که وارد بازار فروش جک درب اتوماتیک شده است و این امر خود سبب این موضوع شده که تنوع در محصولات کمپانی بلانکو را با کمیت کم تری حس کنیم. البته ناگفته نماند که بیش ترین تمرکز این کمپانی اسپانیایی در کیفیت قطعات به کار رفته و البته رضایت مشتریان مصرف کننده به کار گرفته شده است. جک ریلی بلانکو مدل زِئوس اسپانیا از خانواده جک پارکینگی خارجی توانایی جابجایی 1500 کیلوگرم را دارا می باشد.

برد جک پارکینگی بلانکو یکی از بردهای کامل بازار اروپا می باشد که کلیه نیازهای مورد نیاز یک درب اتوماتیک را پاسخگو می باشد، این برد در عین کامل بودن بسیار ساده بوده و نصابان درب اتوماتیک به راحتی می توانند این برد را با فشردن سه دکمه به راحتی هرچه تمامتر پروگرام کنند. فرآیند اتوست این برد درب اتوماتیک کلیه پارامترها را با سرعت و دقت کامل به راحتی تنظیم می نماید. همانطور که مشخص است با خرید جک پارکینگی بلانکو BLANCO که دارای تابلو فرمان هوشمند و با کارایی بالا می باشد از ست کامل این محصول شامل موارد زیر می باشد بهره خواهید برد.

1- دو عدد جک بازویی

2- دو عدد ریموت کنترل

3- یک عدد فلاشر سر درب و آنتن

4- برد مدار فرمان و سانترال

5- یک جفت چشمی جانبی

6- گارانتی سه ساله و راهنمای نصب

طراحی جک پارکینگی BLANKO

جک پارکینگی BLANCO به شکلی طراحی شده که می توان برای هر لنگه درب برنامه ریزی مجزا انجام داد که این جک قابلیت باز شدن به داخل و باز شدن به خارج را داراست و به راحتی می توان جک ها را در هنگام نیاز خلاص کرد. زاویه باز شدن هر لنگه جک برقی با این مدل جک BLANCO حداکثر تا ۹۰ درجه و دارای امکان تنظیم باز شوندگی هر لنگه از درب را داراست. کاربرد این جک درب پارکینگی در ساختمان های مسکونی و اداری با میزان تردد نامحدود در روز است که در کنار گارانتی 3 ساله خیال کاربران را از این محصول راحت می نماید.

قیمت اقتصادی جک پارکینگی BLANKO

به خاطر عملکرد الکترومکانیکی این محصول و البته با هدف در اختیار گرفتن بازار فروش، سعی شده قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی برای جک بلانکو در نظر گرفته شود. ناگفته نماند که اگر یک بازه قیمتی بین جک پارکینگی ایرانی و جک درب پارکینگ خارجی در نظر بگیریم بلانکو را می توان در رده میان قیمت در این بازه تصور کرد و این موضوع خود امری است که سبب استقبال کاربران مصرف کننده شده است. در واقع شما می توانید با خرید جک پارکینگی بلانکو یک جک پارکینگی خارجی با قیمت مناسب و البته عملکردی با سطح بالا را تهیه کنید.

خدمات پس از فروش جک بلانکو

گارانتی و خدمات پس از فروش بلانکو با توجه به مدت زمان کمی که در بازار موجود شده است یکی از بهترین ضمانت های ارائه شده در این زمینه می باشد. مدت زمان این گارانتی به 3 سال می رسد که البته مدت کافی و قابل قبولی برای کاربران مصرف کننده به حساب می آید. البته لازم به ذکر است که حتی پس از نصب محصول اگر به هر دلیلی ناراضی بودید و محصول رضایت شما را جلب نکرد می توانید آن را مرجوع کنید که این مهم خود امتیاز فوق العاده ای برای مشتریان این محصول است. در واقع بسیاری از کمپانی های ایرانی نیز قادر به ارائه این مدت زمان برای گارانتی محصولات خود نیستند ولی کمپانی اسپانیایی بلانکو مدت زمان قابل قبول 3 سال را برای محصول خود تدارک دیده است که البته تضمینی در سطح بالا برای قطعات به کار رفته در جک پارکینگی بلانکو تلقی می شود.

برای فروش قابل قبول در بازار جک پارکینگی فاکتور های زیاد و مهمی وجود دارد که از جمله آن ها می توان به قیمت مناسب، گارانتی و خدمات پس از فروش، کیفیت عملکرد سطح بالا و جا افتادن نام برند یا کمپانی در سطح بازار اشاره داشت. اما کمپانی بلانکو به دلیل تازه وارد بودن در عرصه جک پارکینگی، در حال حاضر از فاکتور جا افتادن در سطح بازار بی بهره است و سعی بر آن دارد که این ضعف را با فاکتور های دیگر همچون قیمت مناسب، گارانتی و خدمات پس از فروش، کیفیت عملکرد سطح بالا و…پوشش دهد.

نصب جک پارکینگی بلانکو

برای نصب هر جک بازویی فاکتور های گوناگونی وجود دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به تناسب وزن بازو ها با وزن و اندازه درب پارکینگ و البته محل مناسب قرار گیری بازوها روی درب پارکینگ اشاره داشت. در واقع موارد ذکر شده در نگاه کلی شامل نصب فیزیکی و مکانیکی یک درب اتوماتیک می باشد. نکته مهم و قابل توجه در مورد جک پارکینگی بلانکو، نصب ساده و آسان برای نصابان و البته مشتریان می باشد که این مورد هم می تواند مزیت مهمی به شمار آید.

نظر خود را بنویسید